April 2015. godine

 

02. april                   Rijeka                                     Vaterpolo: Triglav liga, F4, polufinale:
21:00                       Bazen Kantrida                       Radnički – Jug 4:10


03. april                   Kragujevac                              Odbojka (ž): Prva liga, 22. kolo:
18:00                       Hala Park                               Radnički – Beograd 0:3


03. april                   Kragujevac                              Rukomet (m): Super liga, 1. kolo plej-ofa:
17:00                       Hala Jezero                            Radnički – Metaloplastika 29:31


04. april                   Beograd                                  Fudbal: Super liga, 21. kolo:
18:00                       Stadion Partizana                    Partizan – Radnički 2:1


07. april                   Kragujevac                              Rukomet (ž): Kup Srbije, četvrtfinale, revanš meč:
16:00                       Hala Jezero                            Radnički – Medicinar 33:25


08. april                   Kragujevac                              Rukomet (ž): Super liga, 19. kolo:
15:00                       Hala Jezero                            Radnički – Medicinar 37:23


08. april                   Kragujevac                              Rukomet (m): Super liga, 2. kolo plej-ofa:
18:00                       Hala Jezero                            Radnički – Vojvodina 22:27


08. april                   Kragujevac                               Fudbal: Super liga, 22. kolo:
15:30                       Stadion Čika Dača                   Radnički – Donji Srem 0:0


08. april                   Barselona                               Vaterpolo: Liga šampiona, 8. kolo II faze:
19:00                       Bazen San Sebastijan             Barseloneta – Radnički 9:7


11. april                   Kikinda                                   Vaterpolo: Plej-of, četvrtfinale, 1. meč:
18:00                       SC Jezero                               Žak – Radnički 10:16


11. april                   Kać                                        Rukomet (m): Super liga, 3. kolo plej-ofa:
19:00                       SC Hram                                Jugović – Radnički 23:23


18. april                   Beograd                                  Fudbal: Super liga, 23. kolo:
16:00                       Stadion Banjica                       Rad – Radnički 1:0


18. april                   Kragujevac                              Rukomet (m): Super liga, 4. kolo plej-ofa:
18:00                       Hala Jezero                             Radnički – Spartak Vojput 25:24


18. april                   Kragujevac                              Vaterpolo: Liga šampiona, 9. kolo II faze:
19:00                       Bazen Park                             Radnički – Olimpijakos 7:8


22. april                   Kragujevac                              Vaterpolo: Plej-of, četvrtfinale, revanš:
18:45                       Bazen Park                             Radnički – Žak 16:9


24. april                   Kragujevac                              Vaterpolo: Plej-of, polufinale, prvi meč:
20:45                       Bazen Park                             Radnički – Vojvodina 9:4


25. april                   Kragujevac                               Fudbal: Super liga, 24. kolo:
16:00                       Stadion Čika Dača                   Radnički – Čukarički 0:1


29. april                   Kragujevac                               Fudbal: Super liga, 25. kolo:
17:00                       Stadion Čika Dača                   Radnički – Radnički (N) 1:2


29. april                   Novi Sad                                  Vaterpolo: Plej-of, polufinale, revanš:
19:00                       Bazen Slana Bara                    Vojvodina – Radnički 6:9