Bagremaru samo bod protiv Lužničana

Lider Druge gradske lige FSGKG, OFK Bagremar igrao je nerešeno 1:1 sa Slogom iz Lužnica u vanrednom 20. kolu.

Lužničani su uspeli da prekinu niz prolećnih pobeda lidera na tabeli, čime su opravdali visoki plasman. Bagremarci u ovoj utakmici nisu bili kompletni, javne opomene i suspenzije igrača učinili su svoje. Domaći su izgubili igru, dosta su se mučili u završnici, a dobar deo učinio je i loš, raskvašen teren u Erdogliji.

Nakon poluvremena bez golova, gde su domaći propustili nekoliko zrelih šansi, u nastavku su viđeni golovi na obe strane. Prvo je u 56. minutu na centaršut Stevanovića, najviši u skoku u kaznenom prostoru bio rezervista Petrović, da bi se u sličnoj akciji u kaznenom prostoru lidera najbolje snašao rezervista Erić i takođe glavom postigao pogodak.

Sudija Stefanović dopustio je previše duela, sa podjednakom jačinom i dosta čudno više sankcionisao takvu igru domaćina. Obe ekipe mogu žaliti za nedosuđen kazneni udarac, Bagremaru u prvom, a Slogi u drugom poluvremenu.

Sve u svemu, podela bodova je ipak na kraju realna. Bagremar će u narednom kolu u Ilićevo, gde ga očekuje derbi protiv Srbije, u koji može ući nešto opuštenije, jer ima veliku bodovnu prednost.

OFK Bagremar – Sloga (L) 1:1 (0:0)

Stadion: Erdoglije