„Đavoli“ slavili u Lazarevcu

radnicki-kolubara-prijateljska
Detalj sa današnje utakmice u Lazarevcu

Fudbaleri Radničkog 1923 savladali su juče u Lazarevcu prvoligaša Kolubaru sa 1:0 (0:0), u petoj kontrolnoj utakmici pred početak sezone u Srpskoj ligi “Zapad“.

Jedini gol na utakmici postigao je rezervista Andrej Todorović u 75. minutu, kada je sjajno šutirao sa 20 metara i pogodio levi gornji ugao gola domaćina.

Trener Radovan Radaković odlučio se da utakmicu započne u sledećem sastavu: Milentijević, Matejević, Nenadić, Marković, Petrović, Vidović, Aleksić, Miljuš, B. Stanković, Lukić, Ivković, dok su u nastavku meča igrali Drobnjak, Živanović, Milojević, B. Andrić, Đ. Andrić, Neoričić, Krasić, Milovanović, Kojić, Spalević i Todorović.

Bio je ovo četvrti trijumf Kragujevčana od pet odigranih utakmica u ovom pripremnom periodu. „Đavole“ naredne subote očekuje gostovanje u Končarevu, gde će odigrati utakmicu sa Lugomirom iz Rakitova.