“Đavoli“ ubedljivi protiv Šiđana

Fudbaleri Radničkog su prema očekivanju zabeležili novu prvenstvenu pobedu. U utakmici 27. kola Prve lige, na stadionu „Čika Dača“, savladali su Big Bul Radnički sa 4:0. Prvi gol na utakmici viđen je u sedmom minutu, kada se u strelce upisao kapiten Željko Milošević. Samo deset minuta kasnije, rezultat prvog poluvremena izuzetno efektnim pogotkom postavio je Miloš Tintor. U drugom poluvremenu, kragujevački fudbaleri su još dva puta pogodili mrežu Šiđana, u oba navrata precizan je bio Predrag Živadinović. Najpre je bio precizan u 78. minutu, a u poslednjim trenucima meča postavio je konačnih 4:0 za Radnički.

Kragujevačkom prvoligašu predstoje dva uzastopna gostovanja, najpre u sredu će igrati sa Teleoptikom u Zemunu, a potom, u subotu i sa Mladim radnikom u Požarevcu.

Radnički 1923 – Big Bul Radnički  4:0  (2:0)

Stadion: „Čika Dača“.