„Đavolčićima“ bod protiv „građevinara“

Kategorija: Fudbal,Mlađe kategorije

Omladinci Radničkog 1923 odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) na gostovanju ekipi Rada u 22. kolu Omladinske lige Srbije.

Posle relativno mirnih prvih 45 minuta, mladi „građevinari“ su došli do vođstva u 53. minutu pogotkom Radisavljevića.

Kragujevčani nisu gubili nadu posle primljenog gola, već su strpljivo čekali svoju priliku za izjednačenje i dočekali je u 83. minutu, kada je Arsenijević iz slobodnog udarca sa oko dvadesetak metara savladao Mićanovića.

RAD – RADNIČKI 1923  1:1 (0:0)

BEOGRAD
Gledalaca: 100

Sudija: Andrija Stojanović
Strelci: Radisavljević u 53. minutu za Rad, a Arsenijević u 83. minutu za Radnički 1923.
Žuti kartoni: Šesticki, Dejanović (Rad), Milikić, Đurović (Radnički 1923)

RAD: Mićanović, Parađina, Šesticki, Đorić, Bajović, Riznić (Savić), Radisavljević (Tomašević), Dejanović, Babić (Aleksić), Ilić (Radonjić), Stojanović (Vučićević).

RADNIČKI 1923: Ristović, Matović (Pavlović), Božović, Milikić, Andrejević, Marković (Danilović), Cvetković, Šurlan (Filip M. Petrović), Filip G. Petrović (Tatović), Mitrović (Arsenijević), Đurović.

Sa 16 osvojenih bodova „đavolčići“ se nalaze na četrnaestoj poziciji i od sigurne zone deli ih sedam bodova.

U narednom kolu omladinci Radničkog 1923 ugostiće beogradski Internacional.

PORAZ APOLONACA U ZEMUNU

Fudbaleri Apolona 4 poraženi su na gostovanju ekipi Zemuna sa 0:3 (0:0) u 22. kolu Kadetske lige Srbije.

Mladi Zemunci poveli su pogotkom Ristovića iz jedanaesterca u 68. minutu, a pobedu je sa dva gola u sudijskoj nadoknadi vremena osigurao Njamculović.

Apolon 4 se trenutno nalazi na osmoj poziciji sa 32 osvojena boda, a u narednom kolu ugostiće Dinamo 1945.