Drugi trijumf Radničkog, ponovo protiv Đerdapa

odbojka

Odbojkaši Radničkog ostvarili su drugu pobedu u sezoni, pošto su u “Jezeru“ savladali ekipu Đerdapa sa 3:1, po setovima 31:29, 25:11, 22:25, 25:14.

Puno neizvesnosti viđeno je u prvom setu, koji je posle 33 minuta igre pripao domaćoj ekipi.

Posle izgubljenog prvog seta, gosti su totalno izgubili ritam, pa su mnogo grešili, što je dosta pomoglo Kragujevčanima da naprave put ka pobedi i lako dođu i do drugog seta.

U trećem setu bolja igra Kladovljana, koja ih je vratila u meč. Međutim, nisu imali snage, jer je četvrti set protekao u apsolutnoj dominaciji Radnikog, tačnije primačkog para Vulović – Perović, koji je imao ogromnu podršku iskusnog Milana Ilića.

Ovim trijumfom Radnički je sa utakmicom više i zahvaljujući nešto boljem set-količniku, bar na kratko predao „fenjer” Požarevljanima.

Radnički – Đerdap 3:1 (31:29, 25:11, 22:25, 25:14)

Dvorana: SRC „Jezero”.