Ispuštena pobeda

Košarkašice Basket Stara propustile su priliku da se pobedom oproste od svojih navijača u poslednjem 13. Kolu Prve B lige, izgubivši od ekipe Jagodine 2001- 76:69. Kragujevčanke su sve vreme bile u vođstvu i diktirale tempo, a onda u poslednjoj četvrtini stale i poklonile pobedu gošćama. Ako se pogleda rezultat po četvrtinama 19:15, 24:15, 19:16, 7:30, evidentno je da su Kragujevčanke same sebe pobedile. Za deset minuta dati samo sedam, a primiti 30 koševa, a pre toga imati prednost od 16 poena razlike je, umetnost neznanja. Uglavnom ekipa Jagodine 2001 zasluženo nosi bodove, a do 22. Januara 2011 godine, kada se nastavlja prvenstvo i susreta kao domaćin sa Trepčom, košarakašice Basket Stara moraće dobro da razmisle zašto tako lako daju bodove i gube dobijene utakmice