Januar 2015. godine

Datum:                        Mesto:                                                 Događaj:

09. januar                   Lazarevac                                                 Odbojka (ž), Viner liga, 11. kolo:
20:00                         SPC „Kolubara”                                         Kolubara – Kraguj 0:3


10. januar                   Kragujevac                                                Vaterpolo, Triglav liga, 11. kolo:
19:00                         Bazen SC “Park“                                       Radnički – Jadran 10:5


10. januar                   Kragujevac                                                Odbojka (m), Viner liga, 11. kolo:
19:00                         Hala Jezero                                               Radnički – Đerdap 3:1


10. januar                   Kragujevac                                                Košarka (ž): Prva liga, 13. kolo:
17:00                         Hala „Gordana Goca Bogojević“                   Šumadija – Radnički 87:78


12. januar                   Kragujevac                                                Odbojka (ž): Pionirke 2000. godište
09:00                         Sala OŠ “S. Sava“ i OŠ “S. Sremčević“        VIII Božićni turnir, prvi dan


13. januar                   Kragujevac                                                Odbojka (ž): Pionirke 2000. godište
09:00                         Sala OŠ “S. Sava“ i OŠ “S. Sremčević“        VIII Božićni turnir, drugi dan


14. januar                   Kragujevac                                                Vaterpolo: Liga šampiona, 3. kolo:
16:30                         Bazen SC “Park“                                        Radnički – Barseloneta 12:7


17. januar                   Šabac                                                       Rukomet (ž): Superliga, 8. kolo:
18:00                         SC Gimnazija                                             Medicinar – Radnički 34:41


17. januar                   Kragujevac                                                Košarka (ž): Prva liga, 14. kolo:
17:00                         SC “Park“                                                  Radnički – Radivoj Korać 41:82


17. januar                  Maribor                                                       Vaterpolo: Triglav liga, 12. kolo:
19:00                        Bazen “Pristan“                                            AVK Branik – Radnički 9:16


17. januar                   Inđija                                                         Odbojka (m): Viner liga, 12. kolo:
19:00                         Hala sportova „Inđija“                                   Inđija – Radnički 0:3


17. januar                   Kragujevac                                                 Odbojka (ž): Viner liga, 12. kolo:
20:00                         SC “Park“                                                   Kraguj – Železničar 1:3


17. januar                   Kosjerić                                                     Odbojka (ž): Prva liga, 12. kolo:
19:00                         Sala Tehničke škole                                   Crnokosa – Radnički 3:1


18. januar                   Subotica                                                    Košarka (ž): Prva liga, 14. kolo:
15:00                         Hala Dudova šuma                                      Spartak – Šumadija 44:49


21. januar                   Kragujevac                                                 Rukomet (ž): Superliga, 9. kolo
19:00                         Hala Jezero                                                Radnički – Kikinda 40:22


21. januar                  Vrbas                                                         Košarka (ž): Prva liga, 15. kolo:
19:30                        CFK Drago Jovović                                      Vrbas Medela – Radnički 78:74


21. januar                  Kragujevac                                                  Košarka (ž): Prva liga, 15. kolo:
20:00                        SC “Park“                                                   Šumadija – Vršac Swisslion 66:68


22. januar                 Kragujevac                                                   Odbojka (m): Viner liga, 13. kolo:
19:00                        Hala Jezero                                                 Radnički – Mladi radnik 3:0


24. januar                  Kragujevac                                                 Košarka (ž): Prva liga, 16. kolo:
17:00                         SC “Park“                                                  Radnički – Šabac 58:57


24. januar                  Zrenjanin                                                    Rukomet (ž): Superliga, 10. kolo:
18:00                        Kristalna Dvorana                                         Proleter SP – Radnički 22:34


24. januar                  Beograd                                                      Odbojka (ž): Viner liga, 13. kolo:
20:00                        SD „Radnički“.                                             Radnički – Kraguj 3:0


24. januar                 Kragujevac                                                   Vaterpolo: Triglav liga, 13. kolo:
17:15                        Bazen SC “Park“                                          Radnički – Primorje 8:8


24. januar                   Kragujevac                                                  Odbojka (ž): Prva liga, 13. kolo:
19:00                         OŠ Stanislav Sremčević                               Radnički – Srem Tempo 1:3


25. januar                  Beograd                                                      Košarka (ž): Prva liga, 16. kolo:
18:30                        Sala Basket Siti                                          Crvena zvezda – Šumadija 67:72


28. januar                  Breša                                                          Vaterpolo: Liga šampiona, 4. kolo:
20:30                        Bazen: Pompijano                                        Breša – Radnički 9:6


31. januar                  Kragujevac                                                  Odbojka (ž): Viner liga, 14. kolo:
20:00                        SC “Park“                                                    Kraguj – Crvena zvezda 0:3


31. januar                  Novi Pazar                                                  Odbojka (m): Viner liga, 14. kolo:
19:00                        Hala: „Pendik”                                              Novi Pazar Junior – Radnički 3:0


31. januar                  Kragujevac                                                  Rukomet (ž): Superliga, 11. kolo:
18:00                        Hala Jezero                                                 Radnički – MinAqua Vojvodina 37:21


31. januar                 Kragujevac                                                   Košarka (ž): Prva liga, 17. kolo:
17:00                       SC “Park“                                                    Šumadija – Vojvodina NS 76:68


31. januar                 Beograd                                                      Košarka (ž): Prva liga, 17. kolo:
19:00                       Hala Sportova                                              Partizan – Radnički 80:56


31. januar                 Zagreb                                                        Vaterpolo: Triglav liga, 14. kolo:
18:30                       SP “Mladost“                                               Mladost – Radnički 6:10


31. januar                 Valjevo                                                        Odbojka (ž): Prva liga, 14. kolo:
19:00                       SH Valjevo                                                  Valjevo – Radnički 3:0