Još jedna rutinska pobeda Ekonomca

Kragujevački Ekonomac zabeležio je još jednu, petnaestu po redu pobedu u Prvoj futsal ligi Srbije. Izabranici Predraga Rajića sinoć su u hali „Jezero“ bili ubedljivi protiv ekipe Samo pravo iz Beograda rezultatom 8:1 (5:1).

Nakon kup utakmice sa SAS-om, popularni „studenti“ su ponovo pokazali zavidnu efikasnost protiv ekipe simpatičnog imena, ali ipak skromnog kvaliteta. Trener Rajić je na ovom susretu očekivano pružio priliku mlađim igračima iz B tima, poput Stojčevskog, Milosavljevića, Vasića i golmana Milovanovića, koji su ostavili prilično dobar utisak na parketu „Jezera“.

Domaćin je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu golovima Rajčevića, Talesa, Vasića i dvostrukog strelca Matijevića, dok je jedini, ispostaviće se počasni gol za goste postigao Petković. U nastavku su po još jedan gol na svoj konto upisali Tales i Rajčević, a u strelce se upisao i Denis Ramić za konačnih 8:1.

EKONOMAC – SAMO PRAVO 8:1 (5:1)

Hala: „Jezero“.
Gledalaca: 300.
Sudije: Burojević (Čačak) i Marinković (Smederevo).
Strelci: 1:0 Matijević u 2, 2:0 Rajčević u 7, 2:1 Petković u 7, 3:1 Tales u 10, 4:1 Matijević u 12, 5:1 Vasić u 20, 6:1 Tales u 21, 7:1 Ramić u 25, 8:1 Rajčević u 38.minutu.
Nagomilavanje prekršaja: Ekonomac 9 (4-5) , Samo pravo 5 (3-2).

EKONOMAC: MOMČILOVIĆ , MATIJEVIĆ , IGOR , RAJČEVIĆ, TALES, Ramić , Rnić , Milosavljević , Pršić , Stojčevski , Borisov , Vasić , Milanović , Antonić . Trener: Predrag Rajić.

SAMO PRAVO: FILIPOVIĆ , ADAMOVIĆ , RISTANOVIĆ , MANDIĆ , MILENOVIĆ , Petković , Brkić , Đačanin , Martinović . Trener: Aleksandar Milenović.

Nakon još jednog trijumfa, Kragujevčani su uvećali svoj bodovni saldo na maksimalnih 45 bodova, a u narednom kolu četu Predraga Rajića očekuje gostovanje niškoj Kalči.