Kadeti Radničkog izgubili od Rada

kadeti-radnickog

Kadeti Radničkog 1923 poraženi su na svom terenu od vršnjaka beogradskog Rada sa 2:0, u utakmici pretposlednjeg kola Kadetske lige Srbije. Igru gostiju komandovali su kapiten Denić i Kričak, a na golu je sigurnost ulivao golman Radunović.

Uigranim akcijama Beograđani su došli do golova a realizatori su bili Srećković u 17. i Čudić u 67.minutu. Domaćin može žaliti za neiskorišćen jedanesterac u 48.minutu kada je srušen Simić, ali je golman Rada Radunović prvo uspeo da odbrani udarac Uroševića sa bele tačke, a potom i udarac Lukića.

Radnički 1923 – Rad 0:2 (0:1)

Prvi pomoćni teren: Čika Dače