Kraguj zapretio samo u prvom setu

odbojkaOdbojkašice Kraguja pretrpele su poraz i na petom gostovanju ove sezone. U okviru 9. kola izabranice Dragana Mratinkovića poražene su u Staroj Pazovi od domaćeg Jedinstva sa 0:3 (25:27, 16:25, 16:25), posle 69 minuta igre.

Kragujevčanke su parirale domaćinu samo u prvom setu. Imale su odbojkašice Kraguja vođstvo sve do samog finiša, kada je Jedinstvo došlo do preokreta i rešilo ovu deonicu u svoju korist. Da su gošće iz Kragujevca dobile ovaj set, pitanje je kako bi se odvijao nastavak meča.

Ovako je Jedinstvo veoma lako dobilo preostala dva seta i ubeležilo svoju petu pobedu u sezoni.
U pobedničkom taboru prednjačile su Marija Jovanović sa 12 i Sara Sakradžija sa 11 poena. Kod gošći iz Kragujevca jedina svetla tačka bila je Bojana Brković sa 11 poena.

Do kraja godine proestaje da se odigra još jedno kolo, i to narednog vikenda, kada će Kraguj ugostiti NIS Spartak.