Mart 2015. godine

 

02. mart                  Beograd                                   Košarka (ž): Prva liga, 22. kolo:
18:30                      Hala Basket Siti                       Crvena zvezda – Radnički 72:63


04. mart                  Zrenjanin                                  Košarka (ž): Kup Milana Cige Vasojevića, četvrtfinale:
17:00                      Kristalna dvorana                      Partizan – Radnički 74:49


04. mart                  Beograd                                   Rukomet (m): Kup Srbije, prva utakmica, četvrtfinale:
17:30                      Hala Banjica                             Partizan – Radnički 26:26


04. mart                  Eger                                        Vaterpolo: Liga šampiona
18:45                      Bazen „Aladar Biškej“               Eger – Radnički 7:6


05. mart                  Zrenjanin                                  Košarka (ž): Kup Milana Cige Vasojevića, četvrtfinale:
17:00                      Kristalna dvorana                      Šumadija – Vrbas Medela 71:61


06. mart                  Zrenjanin                                  Košarka (ž): Kup Milana Cige Vasojevića, polufinale:
19:30                      Kristalna dvorana                      Šumadija – Vojvodina NS 62:72


07. mart                  Kragujevac                               Fudbal: Super liga, 18. kolo:
13:30                      Stadion Čika Dača                    Radnički 1923 – Novi Pazar 1:1


07. mart                  Užice                                       Odbojka: Prva liga, 18. kolo:
19:00                      Hala Park                                 Jedinstvo (Ue) – Radnički 3:0


07. mart                  Kragujevac                               Odbojka: Viner liga, 18. kolo:
19:00                      Hala Park                                 Kraguj – Jedinstvo (SP) 1:3


07. mart                  Kragujevac                               Rukomet: Super liga, 18. kolo:
19:00                      Hala Jezero                              Radnički – Junior 37:23


07. mart                  Zagreb                                     Rukomet: SEHA liga, 16. kolo:
19:00                      Hala Trešnjevci                         Zagreb – Radnički 45:29


08. mart                  Kragujevac                               Odbojka: Viner liga, 18. kolo:
17:30                      Hala Jezero                              Radnički 1923 – Crvena zvezda 1:3


08. mart                  Herceg Novi                             Vaterpolo: Triglav liga, 5. kolo:
19:15                      Bazen PVK Jadran Škver          Jadran – Radnički 10:8


11. mart                  Kragujevac                               Vaterpolo: Triglav liga, 6. kolo:
18:45                      Bazen “Park“                            Radnički – Mornar 12:9


12. mart                  Beograd                                   Odbojka(ž): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 1. meč:
18:00                      Hala Šumice                             Vizura – Kraguj 3:0


14. mart                  Čačak                                      Fudbal: Super liga, 19. kolo:
14:00                      Stadion Kraj Morave                  Borac – Radnički 1923 2:0


14. mart                  Inđija                                        Rukomet: Super liga, 16. kolo:
19:00                      SC Inđija                                  Železničar – Radnički 18:30


14. mart                  Kragujevac                               Rukomet: SEHA liga, 18. kolo:
19:00                      Hala Jezero                              Radnički – Tatran Prešov 22:33


15. mart                  Beograd                                   Odbojka(m): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 1. meč:
19:00                      Hala Šumice                             Partizan – Radnički 3:1


15. mart                  Beograd                                   Vaterpolo: Triglav liga, 7. kolo:
18:00                      Bazen “11.april“                        Crvena zvezda – Radnički 8:8


15. mart                  Kragujevac                               Odbojka(ž): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 2. meč:
20:00                      Hala Park                                 Kraguj – Vizura 0:3


19. mart                  Kragujevac                               Odbojka(m): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 2. meč:
19:00                      Hala Jezero                              Radnički – Partizan 0:3


20. mart                  Beograd                                   Košarka: Plej of, polufinale – prva utakmica:
18:30                      Hala Sport Eko                         Radivoj Korać – Šumadija 75:56


21. mart                  Kragujevac                               Fudbal: Super liga, 20. kolo:
14:30                      Stadion Čika Dača                    Radnički 1923 – Voždovac 2:1


21. mart                  Gornji Milanovac                       Odbojka: Prva liga, 20. kolo:
20:00                      Hala Breza                               Takovo-Zvezde Helios – Radnički 3:2


22. mart                  Kragujevac                                Košarka: Plej of, polufinale – druga utakmica:
18:15                      Hala Park                                 Šumadija – Radivoj Korać 45:52


25. mart                  Kragujevac                                Rukomet (m): Kup Srbije, druga utakmica, četvrtfinale:
17:00                      Hala Jezero                               Radnički – Partizan 28:25


25. mart                  Kragujevac                                Vaterpolo: Liga šampiona, 7. kolo II faze:
18:00                      Bazen SC Park                         Radnički – Breša 13:10


25. mart                  Šabac                                      Rukomet (ž): Kup Srbije, četvrtfinale:
19:00                      SC Gimnazija                           Medicinar – Radnički 22:35


28. mart                  Kragujevac                               Rukomet (ž): Super liga, 17. kolo:
19:00                      Hala Jezero                              Radnički – Crvena zvezda 37:14


28. mart                  Kragujevac                               Vaterpolo: Triglav liga, 8. kolo:
19:15                      Bazen “Park“                            Radnički – Jug 13:12