Mašinci slavili u Raškoj, Ekonomac 2 upisao „desetku“

futsalOsmo kolo Druge futsal lige „Zapad“ donelo je nove pobede Mašincu i drugom timu Ekonomca, ali i osmi poraz ekipi Kragujevac 2011.

Mašinac je slavio na gostovanju u Raškoj protiv istoimenog tima sa 7:3 (2:0) i tako se u izvesnoj meri iskupio za prošlonedeljni poraz od Olimpa.

Mijatović i Aksentijević, koji se nakon odrađene suspenzije vratio u tim, načeli su domaće, da bi u 28. minutu pogodio i Isailović za ubedljivih 3:0. Ekipa Raške je uspela da smanji prednosti gostiju preko Kostića, ali je nedugo zatim Antunović vratio tri gola prednosti Kragujevčanima.

Šumarac je u 35. minutu pogodio za 2:4, da bi onda na scenu stupio maestralni Aksentijević i sa nova dva gola upisao het-trik na ovom susretu. Do kraja utakmice, viđen je još po gol na obe strane. Cvetković je pogodio za Mašinac, a Novaković za Rašku.

Vrednu pobedu upisao je i drugi tim Ekonomca, koji je na svom parketu savladao Župski Rubin sa 10:4, dok je ekipa Kragujevca 2011 očekivano poražena u Požarevcu, doduše, sa više nego ubedljivih 0:10.

U narednom kolu Mašinac u derbiju dočekuje Partenon, Ekonomac 2 gostuje u Ivanjici, a Kragujevac 2011 igra sa Olimpom.