Simić presudio Kragujevčanima (VIDEO)

loznica-radnicki

Sedmi poraz u sezoni doživeli su fudbaleri Radničkog 1923. Popularni „Đavoli“ su u utakmici 10. kola Prve lige Srbije poraženi u Loznici od istoimene ekipe sa minimalnih 0:1 (0:1).

U igri Kragujevčana osetio se izostanak Dejana Miljuša, koji se u prethodnom kolu protiv Slobode teže povredio i za njega je ova polusezona završena.

Prvu priliku na meču imao je domaćin u 17. minutu, ali je Kostić dobro intervenisao.

Samo minut kasnije Loznica je stigla do vođstva. Nenad Simić je izveo slobodan udarac, a Kostić bio nemoćan da zaustavi loptu na putu do mreže.

Domaćin je u nastavku meča stvarao šanse, ali nije uspevao da ih realizuje, pa je na kraju ostalo 1:0.

Nakon deset odigranih kola u Prvoj ligi Srbije Radnički se i dalje nalazi na začelju sa samo tri osvojena boda. Priliku da poprave utisak sa gostovanja u Loznici, Kragujevčani će imati narednog vikenda, kada dočekuju starog rivala iz superligaškog karavana, ekipu Donjeg Srema.

Loznica – Radnički 1923 1:0 (1:0)