Mladi „romantičari“ bolji od Apolona 4

Kategorija: Fudbal,Mlađe kategorije

Fudbaleri Apolona 4 pretrpeli su poraz na gostovanju OFK Beogradu u 19. kolu Kadetske lige Srbije – 1:3 (1:3). Pitanje pobednika rešeno je u prvom poluvremenu, kada su „romantičari“ došli do odlučujuće prednosti.

Igrao se 11. minut kada je Preradović doveo domaći tim u vođstvo. Dva minuta kasnije Avramović je povisio na 2:0, da bi u Krstić u 34. minutu smanjio rezultat pogotkom sa bele tačke.

Ipak, samo šest minuta kasnije Ivić je savladao Samčovića i postavio, kako se ispostavilo, konačnih 3:1 u korist OFK Beograda.

OFK BEOGRAD – APOLON 4 3:1 (3:1)

BEOGRAD
Pomoćni teren OFK Beograda.
Sudija: Dejan Gligorević (Beograd)
Strelci: 1:0 Preradović u 11, 2:0 Avramović u 13, 2:1 Krstić (iz jedanaesterca) u 34, 3:1 Ivić u 40. minutu. Pomoćni teren OFK Beograda. Žuti kartoni: Jovanović, Cvetković (OFK Beograd), Jošović, Šapić (Apolon 4)

OFK BEOGRAD: Gudžulić, Bratić, Živanović, Cvetković (od 81.Simonović), Krajnović, Kovačević, Avramović, Avramovski, Preradović, Jovanović (od 90. Janković), Ivić (od 67. Ivaniš).

APOLON 4: Samčović, Stijović (od 46. S. Jovanović), Milošević (od 87. Davidović), Mitrović (od 46. Riznić), Stević, Janković, Đ. Jovanović (od 76. Rašić), Šapić, Oradović, Krstić, Jošović (od 58. Živanović).

Posle devetnaest odigranih kola, fudbaleri Apolona 4 nalaze se na trinaestoj poziciji sa 18 osvojenih bodova.

U sledećem kolu, koje se igra 4. aprila, izabranici Slavoljuba Kizića ugostiće vršnjake iz novosadske Vojvodine.