Nova pobeda na kontu rukometaša Radničkog 1964

Kategorija: Rukomet

Bez većih problema rukometaši Radničkog 1964 došli su do svoje osme pobede u tekućoj sezoni Super B lige Srbije. Kragujevčani su u utakmici 9. kola savladali poslednjeplasiranu Lokomotivu u Svilajncu sa ubedljivih 34:22 (16:11).

Domaćin je adekvatno parirao u prvih dvadesetak minuta susreta, da bi u poslednjih desetak minuta prvog dela igre Radnički 1964 dodao gas i na odmor otišao sa pet golova prednosti (16:11).

U nastavku susreta na terenu je postojao samo jedan tim, a to je Radnički 1964. Nije prošlo dugo, a Kragujevčani su već imali dvocifrenu zalihu (25:15), pa je trener Radosavljević u finišu utakmice mogao da pruži priliku svim raspoloživim igračima sa klupe.

Golgeterski najraspoloženiji u pobedničkoj ekipi bio je Stefan Stanojev sa 7 golova, a u stopu su ga pratili Vladimir Dobrosavljević, Mihajlo Knežević i Bojan Tomić sa po 6 pogodaka.

U ekipi Lokomotive bolji od ostalih bio je Ivan Zlatković sa 8 pogodaka.

Posle devet odigranih kola Radnički 1964 i dalje drži čelnu poziciju na tabeli Super B lige Srbije sa dva boda prednosti u odnosu na Dubočicu 54 i Belu Palanku.

U 10. kolu Kragujevčani će u petak, 30. novembra ugostiti ekipu Vranja 1957.