Novi poraz kadeta Radničkog 1923

kadeti-radnickog

Fudbaleri Radničkog 1923 doživeli su poraženi su od beogradskog Rada sa 0:2 (0:0), u premijernom susretu 6. kola Kadetske lige Srbije. Ovo je treći u nizu neuspeh izabranika trenera Gorana Ćurčića.

Nakon miroljubivog prvog poluvremena, gosti su do celog plena stigli u nastavku utakmice.

Mladi “Građevinari“ poveli su u 58.minutu. Blagojević je započeo akciju, kada je sa ivice prostora Kragujevčana uputio udarac ka golu, golman Raičević kratko je odbio loptu do Roganovića, a ovaj je asistirao do slobodnog Milana Stojanovića, kome nije bilo teško da pogodi praznu mrežu

Konačan rezultat postavio je Blagojević u 65.minutu udarcem sa oko 20 metara. Rad je mogao da dođe  i do trećeg gola, ali je udarac Roganovića zaustavila prečka.

“Đavolčići“ su na začelju tabele sa svega dva osvojena boda. Ispod njih nalazi se samo leskovačka Sloga, koja još uvek nije upisala prve bodove u prvenstvu.

U narednom kolu Radnički gostuje u Zemunu, ekipi Teleoptika.

Radnički 1923 – Rad 0:2 (0:0)