Novi trijumfi Mašinca i Ekonomca 2 u Drugoj futsal ligi Srbije

rsc-youth-futsal-bannerPeto kolo Druge futsal lige Zapad obeležile su nove pobede Mašinca i drugog tima Ekonomca. Mašinci su u gradskom derbiju bili bolji od Kragujevca 2011 sa 4:0 (1:0), dok je Ekonomac 2 kao domaćin savladao čačansku Fontanu sa 5:2.

Mašinac je opravdao ulogu favorita u duelu sa gradskim rivalom, ekipom Kragujevca 2011. Aničić je u devetom minutu doveo Mašince u vođstvo, da bi Mijatović efektnim pogotkom duplirao prednost svog tima početkom drugog poluvremena.

U listu strelaca potom se upisao i Vujičić, da bi minut pre kraja susreta Aranitović precizno izveo kazneni udarac i postavio konačan rezultat.

Sa nova tri boda ekipa Mašinca ostala je u gornjem delu tabele, zajedno sa drugim timom Ekonomca, koji je sa 5:2 pobedio čačansku Fontanu. Kragujevac 2011 je i dalje na poslednjem mestu, sa svih šest poraza.

U sledećem kolu Mašinac će dočekati Olimp, Ekonomac 2 gostuje Bellatoresu u Šapcu, a Kragujevac 2011 vodećem RB-u u Valjevu.