OFK Bagremar i zvanično novi prvoligaš

Pobedom nad ekipom Mladosti od 2:1, na gostovanju u Pajazitovu, fudbaleri Bagremara osvojili su prvo mesto u II gradskoj ligi Kragujevca.

Iako mu je u ovoj utakmici predzadnjeg prvenstvenog kola bio potreban samo jedan bod kako bi i matematički postali prvaci lige, Bagremar je na vrućem terenu u Pajazitovu ostvario ipak pobedu, čime se i zvanično našao u višem rangu.

Domaćin je na ovom meču prvi došao u vođstvo i to već u 5.minutu kada je strelac bio Đusić. Nekada igrač Arsenala, Tadić uspeva da poravnja u 21.minutu, da bi u nastavku nakon brojnih šansi gostiju tek u 68.minutu veliku pobedu Bagremarcima doneo bivši igrač Radničkog, Stevanović, čime je moglo da otpočne veliko slavlje, kome je u mnogo čemu kumovala najmlađa Uprava u kragujevačkom fudbalu.

Mladost Pajazitovo – OFK Bagremar 1:2 (1:1)