Omladincima Radničkog samo bod protiv Kruševljana

Kategorija: Fudbal,Mlađe kategorije

Omladinci Radničkog 1923 su u vanrednom, 15 kolu Omladinske lige Srbije remizirali sa ekipom Napretka iz Kruševca – 1:1 (0:1).

Utakmica nije dobro počela po Kragujevčane, budući da su gosti poveli u 20. minutu pogotkom Jovana Petrovića. Ipak, u 75. minutu Radnički 1923 je došao do izjednačenja preko Nikole Unkovića i tako uspeo da izbegne deveti poraz u sezoni.

Sa petnaest osvojenih bodova popularni „đavolčići“ nalaze se tik iznad crte na dvanaestoj poziciji.

Do kraja jesenjeg dela sezone Kragujevčane očekuju još dva duela. Najpre će u okviru 16. kola ugostiti Čukarički u nedelju od 13 časova na pomoćnom terenu stadiona „Čika Dača“, a poslednju utakmicu u tekućoj godini odigraće protiv Partizana u „Zemunelu“.

Jedan komentar: Omladincima Radničkog samo bod protiv Kruševljana