“Optičari“ šokirali Kragujevčane

Fudbaleri Radničkog ponovo nisu bili miljenici sreće, u zaostaloj utakmici 26. kola Prve lige kao gosti igrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Teleoptika u Zemunu. Posle nepunih pet minuta igre, kragujevačkom timu je poništen gol Miloševića zbog navodnog prekršaja, ali je devet minuta kasnije Radnički ipak došao u vođstvo, pogotkom Spalevića. Najbliži golu, kragujevački tim je bio u situaciji kada je Stojaković umesto mreže domaćina pogodio stativu, a na sličan način, na drugoj strani reagovao je Milovanović. U sudijskoj nadokandi vremena Teleoptik je došao do izjednačenje, golom „rezerviste“ Džugurdića. Na ovaj način smanjena je razlika u odnosu na trećeplasirani Novi Pazar koja sada iznosi svega dva boda. Već u subotu izabranici trenera Vlade Čapljića biće na novom iskušenju. U redovnom 28. kolu sastaće se sa Mladim radnikom u Požarevcu.

Teleoptik – Radnički 1923 1:1 (0:1)