Pali i Požarevljani

Odbojkaši Radničkog nastavili su pobedonosni niz u šampionatu Srbije. Za 106.minuta ekipa Bobe Kovača savladala je u Požarevcu Mladi radnik sa 3:1, po setovima  25:17, 24:26, 25:21, 25:19. Nakon prvog seta koji su Kragujevčani lako dobili, u drugom se igralo poen za poen da bi domaćin imao više koncentracije i na kraju na razliku dobio set i izjednačio. U trećem setu, od samog početka, naši odbojkaši krenuli su sigurno i na kraju prvog tehničkog tajm auta imali su 4 poena prednosti, koji su čuvali do samog finiša seta, Požarevljani su prišli na 21:20, ali dalje nisu mogli. U četvrtom setu, Mladi radnik kao da se predao pa su odbojkaši Radničkog rutinski priveli set kraju i ostvarili pobedu za nova 3 boda. Odličnu partiju u timu iz  Kragujevca pružili su Hadžifejzović (24) i Ilija Ivović sa 20 poena.