Partizan ponovo bolji od Radničkog

Rukometaši Radničkog poraženi su na gostovanju u Beogradu od aktuelnog šampiona beogradskog Partizana sa 33:27 u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Kragujevčani su bili ravnopravan protivnik samo prvih 10 minuta igre, posle čega je Partizan neverovatnom serijom 9-1, za svega 10 minuta stekao prednost, koju je bez većih problema čuvao većim delom utakmice.

U finišu, Radnički je uspeo da razliku svede na pristojnih šest golova.

Partizan – Radnički 33:27 (20:11)

Beograd
Dvorana: Banjica.
Gledalaca: 300.
Sudije: Alimpić i Crnjanski (Bačka Palanka).
Sedmerci: Partizan 4 (2), Radnički 1 (1).
Isključenja: Partizan 2, Radnički 6 minuta.

PARTIZAN: Vasić (20 odbrana), Milošević 5, V. Ilić, Mandić 6, Radanović, Maksić 5 (1), Kladarin, Radivojević, Babić, N. Ilić 3, Milinić 3 (1), Kostadinović H, Radovanović (1 odbrana), Mešter 5, Marsenić, Popović.

RADNIČKI:Gavrilović, Janićijević, Radojičić, Zlatanović (3 odbrane), Stanojević 5, Petrović (9 odbrana, 2 sedmerca), Marković 1, Cvetinović 8 (1), Milinčić 1, Nikolić 5, Ilić 1, Rajičević 3, Prodanović 2, Šmigić 1.

Igrač utakmice: Dejan Vasić (Partizan).

Semafor: 3:3 (10), 12:4 (17), 16:8 (25), 23:12 (35), 27:17 (45), 33:24 (56).