Pobeda Kragujevčanki na mišiće

Prvi meč četvrtog kola plej-auta odigran je u Kragujevcu. Domaći Radnički savladao je Beočin rezultatom 54:53 (14:15, 10:15, 21:11, 9:12) poenima Miloševićeve u poslednjim sekundama meča. Kragujevčanke su upisale 12. pobedu, dok je Beočin ostao na 10 trijumfa.

Koliko je utakmica rezultatski bila izjednačena govori podatak da je najveća prednost jedne ili druge ekipe tokom meča iznosila šest poena. Domaćin je u 36. minutu poveo sa 52:46, nadoknadivši šest poena minusa na poluvremenu. Gošće su napravile seriju 7:0 zaključno sa 2+1 Grahovac u 39. minutu.

Obe ekipe su propustile nekoliko napada da promene ovaj rezultat, ali je na kraju Milošević sa dva poena ponela epitet junakinje meča. Imao je tim iz Beočina priliku za šut i pobedu, ali nije bio uspešan.

Domaći tim su do pobede predvodile Prvulović sa 19 i Milošević sa 16 poena, dok je Jovanović uz četiri poena imala i 12 skokova. Kod gošći najbolji akter bila je Varda sa 16 poena i šest skokova, Grahovac je dodala 10 poena i sedam skokova.

Izvor: kosarka24.com