Radnički lako sa Beograđanima

kadeti-radnickog

Kadeti Radničkog zabeležili su trijumf (3:0) u susretu sa vršnjacima iz Rada, u 24. kolu Kadetske lige Srbije.

Sve je bilo gotovo za četrdeset minuta. Andrija Ratković je ponovo bio na visini zadatka. Njegova snalažljivost došla je do izražaja, najpre u 9. minutu kada je uspeo da ukrade loptu golmanu Rada Obradoviću i dovede svoju ekipu u vođstvo.

U 28. minutu Ratković je prevario zadnju liniju Beograđana i lako realizivao priliku. Konačan rezultat postignut je u 41.minutu kada je Lukić izvrsno izveo slobodan udarac sa preko 30 metara, a u kaznenom prostoru Rada najbolje se snašao štoper domaćina Gočanin..

Najbolju priliku za goste propustio je reprezentativac Karišić u 68.minutu kada je pogodio prečku.

Kragujevčani sa ekipom Teleoptika dele šestu poziciju na prvenstvenoj tabeli sa 36 bodova i ove dve ekipe odmeriće snage u narednom kolu.

Radnički 1923 – Rad 3:0 (3:0)

Prvi pomoćni teren: Čika Dače.