Rezervisti Radničkog ubedljivi protiv Bumbarevog brda

Na pomoćnom terenu stadiona Čika Dača danas su fudbaleri Radničkog 1923 odigrali još jednu kontrolnu utakmicu protiv ekipe Partizana iz Bumbarevog Brda. Bila je ovo još jedna provera igrača pred završnicu jesenjeg dela prvenstva. Trener Vlado Čapljić je želeo i kroz ovu utakmicu da pruži šansu igračima sa manjom minutažom na terenu i proveri njihovu spremnost pred predstojeće utakmicame.

FK Radnički 1923 – FK Partizan Bumbarevo Brdo 3:0 (1:0)

Pomoćni teren stadiona Čika Dača
Gledalaca: 100

Radnički 1923:

I poluvreme : Prekić, Ristić, Lepović, Ljubičić, Opančina, Krmar, Aleksić, Zajić, Božović, Vidić, Maksimović
II poluvreme : Trifunović, Varjačić, Spalević, Tintor, Petrović, Nedović, Kostić, Milošević, Pavlović, Krmar, Zajić.

Partizan, Bumbarevo Brdo:

I Poluvreme: Vujović, Maslak, Nikolić, Šarac, Komatina, Petrović, Ostojić, Andrić, Radojković, Tankosić, Đurđević.
II Poluvreme :Radenković, Prodanović, Andrić, Cvetković, Đokić, Andesilić, Todorović, Sedlarević i Marić.

Strelci: 1:0 Lepović 20′, 2:0. Kostić 80′, 3:0. Varjačić 90′.

Početak poluvremena je prošao u blagoj terenskoj inicijativi domaćih igrača, a nakon 20 minuta igre Krmar izvodi slobodan udarac sa ivice kaznenog prostora i povratnom loptom ka Lepoviću koji je efektnim udarcem savladao golmana Vujevića. Do kraja poluvremena igralo se čvrsto na sredini terena,a tokom drugog dela susreta nizale su se prilike na obe strane. Pred kraj meča drugi pogodak za ekipu Radničkog 1923 postiže Kostić iz slobodnog udarca, a nakon igranja rukom igrača gostujuće ekipe, Petrović izvodi slobodan udarac, lopta se odbija od golmana ka Varjačiću, koji postavlja konačan rezultat 3: 0.

Fudbalere Radničkog 1923, nakon ove pripremne utakmice, očekuje gostovanje neogudnoj ekipi Mladosti iz Lučana u nedelju, 24. oktobra, u 14 časova.

Izvor: KG sport, fkradnicki.com