Rutinska pobeda kadeta Radničkog

Kadeti Radničkog opravdali su ulogu favorita u utakmici 16. kola Kadetske lige Srbije, pošto su na svom terenu pobedili Borac iz Čačka sa 2:0 (2:0).

Kragujevčani su pitanje pobednika rešili još u prvom poluvremenu kada su postigli oba pogotka za samo tri minuta. Prvo je Gočanin u 32. minutu doveo u vođstvo svoj tim, da bi u 35. minutu konačan rezultat utakmice postavio Petar Gavrović.

Trijumf mladih “đavola“ mogao je da bude i ubedljiviji da su svoje prilike u drugom poluvremenu iskoristili Lukić i Gavrović.

Na prvenstvenoj tabeli Radnički je sedmi sa 21 bodom (4 pobede, 6 nerešenih i 4 poraza). Narednog vikenda, u 17. kolu Kadetske lige Srbije izabranici trenera Joksimovića odmeriće snage sa ekipom Slobode u Čačku.

Radnički 1923 – Borac 2:0 (2:0)