Slavija otkinula bod još jednom kandidatu za Srpsku ligu

Bresnička Slavija je igrala nerešeno 1:1 protiv Jošanice ND 2011, u 20. kolu Zone Morava.

Slavija je nastavila sa dobrim igrama. Za ovaj tim svaka utakmica je kvalifikaciona, a posebnu težinu imaju utakmice sa timovima koji se bore za ulazak u veći rang.

I ovoga puta preporođena Slavija pružila je dobru partiju, ali nije imala sreće da osvoji sva tri boda. Najbolji igrač Bresničana Matejić bio je strelac jedinog gola za svoju ekipu u 43.minutu, njegovim specijalitetom iz slobodnog udarca.

U 77.minutu odbrana Slavije je slabo reagovala, a najspretniji je bio strelac Simić, koji je u Novi Pazar odneo veliki bod.

Slavija – Jošanica ND 2011 1:1 (1:0)

Igralište: Slavije
Gledalaca: 500
Sudija: Ljubiša Borisavljević (Ivanjica)
Strelci: 1:0 Matejić 43, 1:1 Simić u 77.minutu.

SLAVIJA: Petrović, Stoiljković, Bubanja, M.Ilić, Vukojević, Đorđević, Todorović (Mirković), N.Ilić, Ristić (Matić), Matejić, Kovačević.

JOŠANICA ND 2011: Prtinac, Đerlek, Mehović, Gurdiljerac, Omerović, Bojatović (Ibrahimović), Nedeljković, Šaljić (Kadrić), Simić, Sadović, Jusupović (Rakonjac).

Igrač utakmice: Goran Matejić (Slavija)

Sa 16 osvojenih bodova Slavija se nalazi na 14. mestu, a u narednom kolu gostovaće u Gornjem Milanovcu ekipi Takova.

Izvor: Željko Marinković