Slavlje „tigrica“ u Inđiji

Rukometašice Radničkog upisale su sinoć svoj drugi trijumf na gostovanjima ove sezone, pošto su u Inđiji savladale domaći Železničar rezultatom 33:25 (18:14), u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Kragujevčanke su tokom većeg dela prvog poluvremena imale rezultatsku prednost, te su na odmor otišle sa vođstvom od 18:14. U nastavku su izabranice Slobodana Jedoksića zaigrale još bolje, a kada su u 52. minutu povele sa 27:20, bilo je jasno da će se u Kragujevac vratiti sa dva boda u džepu.

Marija Todorović i Jovana Stoiljković su sa po 7 golova bile najefikasnije u pobedničkom timu, dok je na drugoj strani prednjačila Aleksandra Bakša sa 13 pogodaka.

ŽRK ŽELEZNIČAR Inđija – ŽRK RADNIČKI Kragujevac  25:33 (14:18)

INĐIJA
Hala
: SC Inđija.
Gledalaca: 200
Sudije: Marko Sekulić,Vladimir Jovandić
Sedmerci:  Železničar  8 (8), Radnički 2 (2)
Isključenja: Železničar  10 min, Radnički 4 min

ŽELEZNIČAR: Žak Magoč, Gudurić 3, Stojsavljević, Orlović 2, Dragović 1, Majkić 1, Gacić, Kostić (9 odbrana), Stamenić 3, Anjol, Ivanić, Miličić 2, Bakša 13.

RADNIČKI: Ćosić (14 odbrana), Petrović 4, Todorović 7, Jelesijević, Radović 6, Ležaja,  Lukić 2, Stajković, Kojić 2,Stoiljković  7, Stepanović 4, Kulić, Lojpur 1, Janković.

U narednom kolu rukometašice Radničkog dočekuju Jagodinu.