Spalević doneo tri boda iz Šapina (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog 1923 su na gostovanju u Šapinama izvojevali veoma važnu pobedu (1:0) u borbi za ulazak u Prvu ligu.

Izabranici Slaviše Kovačevića zapretili su već u 4. minutu preko Lukića iz slobodnog udarca, a domaćin je uzvratio preko Gordića koji je posle lepe akcije pogodio stativu.

Spalevićev pokušaj glavom Marković je zaustavio na gol liniji, a iskusni golgeter nije uspeo da materijalizuje ni lep centaršut Andrića.

U 32. minutu, agilni Gordić je lepo prošao Petrovića, ali je neprecizno šutirao.

Do poluvremena iskusni Marjan Marković je pokušao iz slobodnog udarca, ali je Raičević bio siguran.

Na startu drugog dela Varjačić lepo centrira za Andrića, ali je on neprecizan. U 50. minutu Nikola Ivković je obišao golmana Šapina, ali je umesto u mrežu loptu poslao pored gola.

U 70. minutu trenutak odluke…polukontra Radničkog preko Varjačića koji dobro centrira, a Spalević požrtvovano se baca i glavom pogađa za 0:1.

Nakon gola domaćin je krenuo nešto agilnije, a Radnički nije uspeo da materijalizuje nekoliko kontri.

Na kraju je ostalo minimalnih 0:1, za velikih + 3 pred poslednje tri runde.