Srbija bolja od Šumadinca

U 9.kolu I Gradske lige fudbaleri Srbije iz Ilićeva savladali su Šumadinac iz Velikih Krčmara sa 2:0, poluvreme 0:0. Utakmica je odigrana po prohladnom vremenu na stadionu u Ilićevu. Zanimljiv susret u kojem je bilo dosta prilika za gol. U 51.minutu jednu napucanu loptu u Milisavljevića, sudija Stevanović okarakterisao je kao igranje rukom i dosudio penal za Srbiju, koji je Đokić realizovao. Drugo gol domaćini su postigli preko Đusića u samom finišu utakmice koji je ubacio loptu sa samo metar u mrežu. Sudija nije dosudio ofsajd.

Igralo se najviše po sredini terena.

Najveću priliku za iskusne šumadince iz Velikih Krčmara propustio je Slavoljub Kizić u 61.minutu kada je izašao pred golmana Trajkovića i šutirao pravo u njega.

Srbija – Šumadinac   2:0  (0:0)

Stadion: U Ilićevu