„Studenti“ dobili prvu rundu

Igrači Ekonomca napravili su veliki korak ka osvajanju desete titule prvaka Srbije, nakon što su sinoć slavili u Novoj Pazovi protiv istoimenog domaćina u prvoj utakmici finalne serije plej-ofa Prve futsal lige Srbije, rezultatom 2:1 (1:0).

U izuzetno teškim uslovima za igru, usled sparnog vremena, Kragujevčani su došli do zaslužene pobede, koja im garantuje znatno mirniji revanš u hali „Jezero“.

Igrao se 16. minut kada su igrači Ekonomca došli do vođstva. Strelac je na asistenciju Slobodana Rajčevića bio Brazilac Igor, koji zaista igra sjajno u samoj završnici šampionata.

Posle samo 13 sekundi igre u drugom poluvremenu Kragujevčani su duplirali prednost. Tales je nabacio loptu Borisovu, koji volej udarcem trese mrežu Jakova Vulića.

Konačan rezultat susreta postavljen je u 36. minutu. Golman Novopazovčana Jakov Vulić pogodio je praznu mrežu gostujućeg tima i tako ublažio poraz svoje ekipe.

NOVA PAZOVA – EKONOMAC 1:2 (0:1)