Sušica raspucana protiv Šumadinca iz Velikih Krčmara (FOTO)

susica-sumadinac

Jesenji prvak Prve gradske lige, ekipa Sušice, silno je startovala u prolećnom delu šampionata i pobedom nad Šumadincem iz Velikih Krčmara sa 7:0 (3:0) učvrstila lidersku poziciju na tabeli.

susica
Sušičani su bez većih problema stigli do sva tri boda. U 17. minutu je Jasmin Mujezinović preciznim udarcem glavom savladao golmana gostiju Antonijevića, a bi u 35. minutu isti igrač duplirao vođstvo domaćina.

bozovicVladimir Božović, veliko pojačanje Sušičana u nastavku sezone

Zatim na scenu stupa Todorović, koji sa dva pogotka donosi Sušičanima prednost od 4:0. Krstić je u 54. minutu postigao i peti gol za domaćina, a Jasmin Mujezinović je deset minuta pre kraja susreta ponovo pogodio za svoj het-trik. Za konačnih 7:0 pobrinuo se Krstić, svojim drugim golom na meču u 85. minutu.

fk-susica-2016Uspešna prolećna premijera: fudbaleri Sušice

U preostalim mečevima 18. kola Prve gradske lige postignuti su sledeći rezultati:

Pobeda Beloševac – Kolonija 1:1
Sloboda (G) – Maršić 2:1
Borac (D) – Ćava 2:3
Jedinstvo – Mladost (P) 1:0
Budućnost – Vinogradi DB 0:1
Jadran – Sloga (D) 1:1
Partizan (C) – Srbija 1:0