Sušici komšijski derbi

U 16.kolu Prve gradske lige FSGK, fudbaleri Sušice, u komšijskom derbiju, pobedili su Vinograde sa 3:1. Igrač utakmice bio je Borivoje Ratinac sa svoja dva pogotka, u 7. i 81.minutu. Domaćin je bio nadmoćniji u prvom poluvremenu kada je dve svoje šanse realizovao, na početku i u finišu. U nastavku Vinogradi su zaigrali na sve ili ništa, smanjili na 2:1. ali je to sve bilo što su učinili.

Sušica – Vinogradi 3 : 1  (2:0)

Kragujevac
Stadion: FK Sušica
Glavni sudija: Darko Petrović
Pomoćnici: Njegoš Tubić, Nikola Marković
Žuti kartoni: Ratinac (Sušica), Đurović, M. Marković, S. Marković, Đalović (Vinogradi)

SUŠICA: Bulatović, Milosavljević (od 70′ Vasović), Radosavljević, Cvetković (od 44′ Mujezinović), Bulatović, Bukumirić, Miletić, Jevremović, Stevanović, Ratinac, Todorović (od 84′ Blagojević).

VINOGRADI: Veljović, Petar Kuč, Adamović, Dimitrije Đalović, Marko Marković, Slaviša Marković, Milan Đalović, Danijel Kuč, Đurović, Ristić (od 46′ Pavićević), Maslak (od 82′ Pajević).

Igrač utakmice: Borivoje Ratinac (Sušica)

Strelci: 1:0. Ratinac 7′, 2:0. Todorović 40′, 2:1. V. Đalović 71′, 3:1. Ratinac 81′.

– Rezultat ni jednog trenutka nije dolazio u pitanje. Naša zaslužena pobeda. Njihova igra u drugom poluvremenu na sve ili ništa nije pomogla da ostvare bolji rezultat. – rekao je sekretar FK Sušica Mile Obradović.

Nakon ove pobede Sušica se nalazi u sredini tabele. U ostalim mečevima pretposlednjeg kola Prve gradske lige nije bilo iznenađenja sem u Desimirovcu, gde je drugoplasirana Sloga poražena od Kolonije sa 2:0.