Treći poraz rukometaša u nizu

Rukometaši Radničkog doživeli su i treći poraz u nizu u Super ligi Srbije. U zaostalom meču 11.kola, beogradski Partizan savladao je Kragujevčane sa 37:33, poluvreme 17:16. Viđeno je dosta lepih poteza, akcija i golova. Radnički je dobro odigrao prvo poluvreme pa je na kraju bio u deficitu za samo jedan gol. U nastavku, do 34.minuta Radnički je bio u igri a onda su crno-beli povećali prednost na 4-5 gola razlike što do kraja ekipa Slobodana Jokanovića nije uspela da stigne. Bolji od ostalih u redovima Kragujevčana bili su kapiten Đukić i Božović.

Partizan – Radničiki 37:33 (17:16)

Beograd
Dvorana: Banjica.
Gledalaca: 300.
Sudije: Miskin (Sombor) i Adamović (Crvenka).
Sedmerci: Partizan 3 (2), Radnički 5 (3).
Isključenja: Partizan 14, Radnički 14 minuta.

PARTIZAN: Ljubenović (2 odbrane, 2 sedmerca), Golubović, Butulija 8, Minić, B. Radanović 2, Maksić 6 (1), Milić (14 odbrana), S. Radanović 4, Pilipović 2, Ilić 6 (1), Kostadinović 4, Rašić, Marjanac 1, Mešter 4.

RADNIČKI: Đukić 8 (1), Kostić 2, Jovicki, Božović 3, Prodanović 4, Lojaničić, Zlatanović (11 odbrana), Radojević 1, Tica 2, Petrović, Radojčić 7, Cvetinović 5 (2), Milinčić, Milić.

Igrač utakmice: Bojan Butulija (Partizan).

Semafor: 3:3 (5), 8:7 (15), 14:14 (26), 22:19 (35), 28:25 (44), 32:26 (52), 33:28 (55).