Treći vezani poraz Apolona 4

Kategorija: Fudbal,Mlađe kategorije

Fudbaleri Apolona 4 doživeli su treći uzastopni poraz u Kadetskoj ligi Srbije. Učenici Slavoljuba Kizića su ovga puta poraženi na svom terenu od beogradskog Brodarca rezultatom 0:2 (0:2) u utakmici 15. kola.

Ekipa trenera Ljubiše Ivića brzo je stekla prednost od dva gola, koju je strpljivom igrom uspela da sačuva do kraja susreta. Igrao se 3. minut kada su gosti poveli nakon što je Radosavljević prevario sopstvenog golmana.

Samo devet minuta kasnije Stanković je zatresao mrežu Kragujevčana za 0:2, što je ispostavilo se bio i konačan rezultat ovog susreta.

APOLON 4 – BRODARAC 0:2 (0:2)

Igralište: Bubanj
Gledalaca: 150
Sudija: Bojan Nikolić (Kragujevac)
Strelci: Radosavljević (autogol) u 3. i Stanković u 12. minutu

APOLON 4: Samčović, Stijović, Milošević, Vrtikapa (Savić ), Stević, Lakićević, Nikolić (Ilić), Mitrović, Obradović, Davidović (Rašić), Radosavljević (Kirov).

BRODARAC: Katić, Novčić, Misić, Luković, Stanković, Ruljić, Simić (Jovičin), Đorđević, Prošić, Miladinović, Majstorović.

Posle petnaest odigranih kola u Kadetskoj ligi Srbije fudbaleri Apolona 4 zauzimaju 14. mesto na tabeli sa 14 bodova.

„Apolonce“ već za vikend očekuje novi izazov. Na Bubanj stiže Čukarički, koji je u dosadašnjem delu takmičenja doživeo samo dva poraza.