Ubedljiv poraz fudbalera Radničkog 1923 u Čačku

U drugoj kontrolnoj utakmici pred nastavak sezone u Srpskoj ligi Zapad, fudbaleri kragujevačkog Radničkog 1923 poraženi su u Čačku od lokalnog superligaša Borca sa 1:4 (1:2).

Čačani su do vođstva došli u 6. minutu preko Sajčića, da bi šest minuta kasnije izjednačio Varjačić. Do novog vođstva domaći stižu u 30. minutu pogotkom Savića, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku popularne „zebre“ postigle su još dva gola. Prvo je Ivanov u 65. minutu postigao sjajan gol iz slobodnog udarca sa 25 metara, da bi u 80. minutu Tripković postavio konačnih 4:1 za Borac.

Narednu proveru ekipa trenera Vlade Čapljića imaće u sredu, 15. februara, kada će odmeriti snage sa gradskim rivalom Šumadijom 1903.