Zrenjaninke se revaširale Kragujevčankama

kraguj-volejformOdbojkašice Kraguj-Volejforma nastavile su sa porazima i na startu drugog dela prvenstva. MD Zrenjanin je sinoć slavio u „Jezeru“ sa maksimalnih 3:0 (25:23, 25:17, 25:20) u meču 11. kola Viner Štediše lige i tako se revanširao Kragujevčankama za poraz na startu sezone.

Samo 74 minuta bilo je potrebno Zrenjaninkama da dođu do celog plena. Domaćin je nešto jači otpor pružio samo u prvom setu, dok su naredna dva perioda igre protekla u potpunoj dominaciji gošći iz Zrenjanina.

Vesna Sekulić je sa 17 poena bila najefikasnija akterka u redovima pobedničkog tima, dok je sa druge strane Teodora Trifunović ubeležila 14 poena.

Kraguj-Volejform je nakon ovog poraza ponovo pao na poslednje mesto prvenstvene tabele sa svega tri osvojena boda. U narednom kolu Kragujevčanke će gostovati Dinamu u Pančevu.

Kraguj – MD Zrenjanin 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)

Dvorana: „Jezero“.
Sudije: Robert Leko i Anđelko Popović.
Trajanje meča: 74 minuta.