Zvezda pala u “Jezeru“

Značajnu pobedu ostvarili su rukometaši Radničkog, koji su u utakmici 21. kola Superlige u hali “Jezero“ savladali Crvenu zvezdu sa 30:29.

Dobar deo utakmice Beograđani su imali prednost, a najvišu od tri gola razlike ostvarili su u 42. minutu kod vođstva od 20:17. Ipak, igrači koje predvodi trener Slaviša Laković nisu se predavali i 4 minuta pre kraja uspeli su da izjednače na 26:26. Takođe, Kragujevčani su i poveli 30:29, Crvena zvezda je imala 20 sekundi za poslednji napad i dvojicu igrača više na parketu, ali je Pavić pogodio prečku i time otklonio sve dileme oko krajnjeg ishoda.

U Radničkom najzaslužniji za uspeh bio je Cvetinović, koji je postigao 12 golova, dok je, na drugoj strani, Anđelić se devet puta upisao u strelce.