Andrić doneo bod Radničkom

Fudbaleri Radničkog igrali su danas nerešeno 1:1 sa BSK-om iz Borče, u 9.kolu Omladinske lige Srbije.

Svakoj ekipi pripalo je po jedno poluvreme, a pružena je veoma dobra fudbalska predstava.

Poveli su gosti u 22.minutu nakon solo prodora Bujišića, koji je iskoristio loše postavljanje golmana Kostića. Na 1:1 izjednačio je prvotimac Andrić, a u akciji su učetvovali rezervista Aleksić i asistent Stević.

Radnički je bio bliži pobedi. Domaćini mogu žaliti za nedosuđen jedanesterac u 38.minutu kada je Petković u svom kaznenom prostoru igrao rukom, kao i za šansama Nedeljkovića u 33, 40 i 60.minutu, kada je iz slobodnog udarca sa oko 18 metara pogodio stativu gola Borčana.

Radnički 1923 – BSK 1:1 (0:1)

Prvi pomoćni teren: Čika Dače