Fudbaleri Radničkog nadigrali Taraz u Antaliji

Fudbaleri Radničkog u prvom prijateljskom meču na pripremama u Antaliji savladali kazahstanski Taraz sa 3:1 (3:0).

Izabranici trenera Dejana Đurđevića odlično su počeli susret u Antaliji i posle pola sata igre imali su vođstvo od 3:0. U strelce se najpre upisao novajlija Milovanović, igrao se 7. minut. Samo pet minuta kasnije, Milošković je duplirao prednost, da bi Mirić u 30. minutu postigao i treći gol za kragujevačkog superligaša. Do kraja utakmice ekipa koju trenira srpski stručnjak Ljupko Petrović je preko Odite uspela samo da ublaži poraz.

Radnički je protiv Kazahstanaca počeo utakmicu u sledećem sastavu: Čančarević, Rosić, Tintor, Svojić, Marić, I. Petrović, Beljić, Petronijević, Mirić, Milošković, Milovanović.

Drugo poluvreme: Knežević, Tintor, Fejsa, Otašević, S. Petrović, Pavlović, Varjačić, Nedović, Andrić, Simović i Zoranović.

Već u petak, fudbaleri Radničkog odmeriće snage sa korejanskim Daevuom. Potom slede dueli sa Vilagoriom (11.02) i slovačkom Bistricom (16.02). Ostali termini pripremih mečeva u Turskoj još uvek nisu poznati.