Kragujevački rvači bez uspeha na PE

Na Evropskom prvenstvu u rvanju grčko-rimskim stilom, koje je održano u Dortmundu, članovi kragujevačkog Radničkog, u svojstvu reprezentativaca Srbije, nisu uspeli da ostvare značajnije rezultate. U kategoriji do 55 kilograma Perica Dimitrijević nije nastupio jer nije na adekvatan način regulisao težinu, dok je u kategoriji do 120 kilograma Miloš Spasić izgubio već u prvom kolu od predstavnika Gruzije. Jedini od srpskih takmičara koji je uspeo da dođe do odličja bio je Aleksandar Maksimović koji je u kategoriji do 66 kilograma osvojio treće mesto i bronzanu medalju. U nastavku sezone na domaćoj sceni na programu su regionalna takmičenja i kvalifikacioni turniri za pojedinačno državno prvenstvo, koji će početi već tokom predstojećeg vikenda.