Nemoćni Radnički samo do boda sa igračem više (FOTO i VIDEO)

Iako su gotovo čitavu utakmicu imali igrača više, fudbaleri Radničkog nisu uspeli da osvoje sva tri boda, u utakmici 8. kola Jelen Superlige, protiv beogradskog Voždovca.

Utakmica je završena nerešenim rezultatom 1:1, a publika je, očekivano, na kraju susreta burno negodovala i zahtevala odlazak klupske uprave, po ko zna koji put.

Kragujevački tim poveo je iz penala u 7. minutu. Siguran realizator bio je Beljić. Pre toga sudija Mažić je isključio odbrambenog igrača gostiju Dragovića zbog namernog udaranja Spalevića.

Posle vodećeg gola Voždovac je bio konkretniji, pa je u 27. minutu stigao do izjednačenja preko Nemanje Obradovića, koji se posle asistencije Stefana Babovića iskrao štoperima domaćih i sa 16 metara rutinski savladao Čančarevića.

Radnički je pokušavao da ugrozi gol “zmajeva“, ali do kraja susreta ni jedna lopta nije išla u okvir gostujućeg gola, pa Beograđani zasluženo nose bod kući.

“Đavoli“ su posle osam odigranih utakmica sakupili svega sedam bodova i nalaze se u donjem delu tabele.

Utakmice narednog, 9. kola Superlige na programu su 19.oktobra, a Radnički će gostovati na Karaburmi, ekipi OFK Beograda.

Radnički 1923 – Voždovac 1:1 (1:1)

Stadion: „Čika Dača“.
Gledalaca: 1.500.
Sudija: Milorad Mažić (Vrbas).
Strelci: 1:0 Bojan Beljić u 7. minutu (iz jedanaesterca), 1:1 Nemanja Obradović u 21. minutu.
Žuti kartoni: I. Petrović, Beljić, Petronijević (Radnički 1923), Babović, Sekulić (Voždovac).
Crveni karton: Dragović u 7. minutu.

RADNIČKI 1923: Čančarević, S. Petrović, Bubanja, Rosić, Marić, I. Petrović, Kovačević (od 58. Petronijević), Krivokapić, (od 78. Andrić), Beljić, Simović, (od 46. Knežević), Spalević.

VOŽDOVAC: Perić, Jašić, Đorđević, (od 82. Vasiljević), Dragović, Lalić, Mićić, (od 87. Milovanović), Sekulić, Babović, (od 90. Lekić), Đilas, Obradović, Marušić.