Perović srušio Pobedu

perovic

Fudbaleri Radničkog odigrali su danas još jednu kontrolnu utakmicu u pauzi između dva prvenstvena kola. Ovaj put protivnik je bio srpskoligaš Pobeda, a „Đavoli su slavili sa minimalnih 1:0 golom Marka Perovića u 26. minutu.

Bila je ovo lepa prilika da Čapljić proveri igrače sa manjom minutažom i one koji se tek vraćaju na teren posle povrede, poput Save Kovačevića.

Radnički je meč počeo u sledećem sastavu: Trifunović, Jašić, Jović, Bubanja, Rnić, Ćulum, Kovačević N., Arsić, Perović, Vušljanin i Poljanec. U nastavku meča šansu su dobili i Vesić, Rosić, Kuđoe, Osei, Vidić, Čonka i pomenuti Savo Kovačević. Čapljić je odlučio da odmori Krnetu, Terzića i Vuka Sotirovića, tako da oni nisu ni nastupili na ovom meču.

Pored gola Perovića, Radnički je propustio još par lepih prilika. Najbolju šansu da duplira prednost svog tima imao je Savo Kovačević u 74. minutu, ali je njegov udarac zaustavila stativa.