Prekinut meč u Ilićevu, navijač napao sudiju!

Prva utakmica 2. kola Prve gradske lige Fudbslakog saveza grada Kragujevca odigrana u Ilićevu između Maršića i Budućnosti je prekinuta u 90. minutu pri rezultatu 1:1.

Jedan od navijača domaćeg tima upao je na teren u 90. minutu i napao sudiju koji je bio primoran da istog trenutka odsvira kraj, pa će gosti iz Resnika najverovatnije osvojiti sva tri boda za zelenim stolom.

Ostali mečevi ovog kola na programu su danas od 17.30 a sastaju se: Šumadinac (KG) – Korićani, Sušica – Erdoglija 1931, Sloga (D) – Kolonija, Vinogradi DB – Šumadija (Č), Seljak (MP) – Partizan, Arsenal – Jadran i Jedinstvo – Ćava.

U okviru Druge gradske lige FSGKG juče je odigran jedan meč u kojem su gosti iz Lužnica zabeležili i drugi trijumf ove sezone savladavši u Pajazitovu ekipu Mladosti sa 2:1.

Danas se sastaju od 17.30: Bagremar – Mladost Teferič, Kutlovo – 21.Oktobar, Srbija – Šumarice 2008, Azbest – Košutnjak, Seljak (C) – Hajduk, Dobrača – Kremenac i Borac (D) – Botunje.