Radnički – Jedinstvo 2:1, prekid u 75.minutu

U nastavku priprema, fudbaleri Radničkog, danas su igrali još jedan kontrolni meč. Protivnik je bio crnogorski drugoligaš, Jedinstvo iz Bijelog Polja. I pored velikog pljuska, koji je padao tokom utakmice, igrači oba tima zaslužuju sve pohvale za borbenost. Bijelopoljci su prvi poveli, preko Jovanovića u 25.minutu. Pet minuta kasnije, posle centaršuta Vidića, Spalević je uposlio Karamatića, koji je poravnao rezultat. Ne dugo zatim, još jedan prekid bio je koban za Jedinstvo. Grujičić je odlično izveo slobodan udarac, a najviši u skoku bio je Nedović, za konačnih 2:1.

U drugom poluvremenu  nije bilo mnogo prilika a nakon starta igrača Jedinstva Adamovića nad Božovićem, u 75.minutu došlo je do koškanja među igračima obe ekipe. Glavni sudija meča Jelić je odlučio da prekine utakmicu kako ne bi došlo do većeg incidenta. Na kraju, ostao je rezultat kao na poluvremenu.

FK Radnički 1923 – FK Jedinstvo (Bijelo Polje) 2:1 (2:1)

BUDVA
SC “Jаz“
Gledalaca: 50
Sudija: Jelić (Budva).
Žuti karton: Tintor (Radnički 1923).
Strelci: 0:1. Jovanović 25.min, 1:1. Karamatić 30.min, 2:1. Nedović 35.minut.

FK Radnički 1923: Radujković, Krmar, Milošević, Aleksić, Kostić, Nedović, Osman, Grujičić, Živadinović, Karamatić, Spalević. Drugo poluvreme: Trifunović, Božović, Opančina, Tintor, Ristić, Zajić, Stefanović, Milosavljević, Đurđević, Rosić, Vidić.

FK Jedinstvo: Gujančić, Vuković, Fetakhović, Godić, Drašković, Konatar, Adamović, Jovanović, Jovanović, Bećirović, Mekić.