Sušica raspucana protiv Šumadinca iz Velikih Krčmara (FOTO)

Kategorija: Fudbal,Gradske lige

susica-sumadinac

Jesenji prvak Prve gradske lige, ekipa Sušice, silno je startovala u prolećnom delu šampionata i pobedom nad Šumadincem iz Velikih Krčmara sa 7:0 (3:0) učvrstila lidersku poziciju na tabeli.

susica
Sušičani su bez većih problema stigli do sva tri boda. U 17. minutu je Jasmin Mujezinović preciznim udarcem glavom savladao golmana gostiju Antonijevića, a bi u 35. minutu isti igrač duplirao vođstvo domaćina.

bozovicVladimir Božović, veliko pojačanje Sušičana u nastavku sezone

Zatim na scenu stupa Todorović, koji sa dva pogotka donosi Sušičanima prednost od 4:0. Krstić je u 54. minutu postigao i peti gol za domaćina, a Jasmin Mujezinović je deset minuta pre kraja susreta ponovo pogodio za svoj het-trik. Za konačnih 7:0 pobrinuo se Krstić, svojim drugim golom na meču u 85. minutu.

fk-susica-2016Uspešna prolećna premijera: fudbaleri Sušice

U preostalim mečevima 18. kola Prve gradske lige postignuti su sledeći rezultati:

17 Borac (D) 17 2 4 11 24:41 10

4 Komentara: Sušica raspucana protiv Šumadinca iz Velikih Krčmara (FOTO)

1. Cujem da je jedan decko sa Cave po imenu Milos koji je u izvrsnom odboru FSGK, isao u Drenovac i molio da se Drenovac ne zali i da Drenovac bude saglasan da se utakmica ponovi, videcemo sta ce sad da smuvaju, jel po duznosti fsgk oduzima se minus 5 boda na ovih 15 boda sto cava ima sad trenutno. Igrac koji je igrao sa zutim kartonima mora biti kaznjen nekoliko utakmica. Sada ce mo videti da li fsgk radi po zakonu!!!!

Istina
    24. marta 2016. at 11:15
    Odgovori

2. Mene sad strah za Susicu sto su popedili 7-0, da ih ne izbace iz lige, jer su i Koricanci pobedili u provom delu sa 7-0 pa ih Zeka iz Krcmara izbaci zajedno sa ostalom kompanijom. A Cava ce da izgubi sluzbeno 3-0 od Drenovca jer igrao jedan decko sa zutim kartonima, tako da ni Krcmarima ni Cavi dresovi nisu pomogli. Boga ima!