„Tigrice“ sigurne u Kučevu

Tigrice

Rukometašice Radničkog opravdale su očekivanja u 12. kolu Super lige Srbije i na gostovanju u Kučevu slavile sa 32:25 (18:14).

Domaćin je nešto jači otpor pružio u prvih tridesetak minuta susreta, ali su Kragujevčanke sigurnom igrom stigle do četiri gola prednosti na poluvremenu (18:14), koju su u nastavku uvećale do konačnih 32:25.

Anđela Janjušević je sa osam golova bila najefikasnija u redovima svog tima, dok je kapiten Jovana Risović zaustavila čak 15 udaraca ka svom golu. U ekipi Kučeva Jovana Stojiljković je prednjačila sa sedam postignutih golova.

U narednom, 13. kolu, popularne „Tigrice“ ugostiće Železničar iz Inđije.

ŽRK Kučevo – ŽRK Radnički  25:32 (14:18)

KUČEVO
Sala OŠ “Ugrin Branković”.
Gledalaca: 100
Sudije: Branislav Đokić,Boban Blagojević.
Sedmerci:  Kučevo 3(2), Radnički 7(5).
Isključenja: Kučevo 6 min, Radnički 12 min.

ŽRK KUČEVO: Petrović, Đurković, Milošević 2, J.Đorđević, Stanić, Novaković, Jenić, Kulić, A.Đorđević 6, Belić 1, Rajić (6 obrana), Krstović 1, D.Stojiljković 2, Gojković 6, J.Stojiljković 7.

ŽRK RADNIČKI: Ćosić (odbrana), Petrović, Prijović 6, Tanić, Radosavljević 5, Radović, Stajković (odbrana), Simić 7, Lukić 3, Risović (15 odbrana), Dukić 2, Tatar 1, Kulić, Janjušević 8.

Igrač utakmice: Anđela Janjušević.