Važan trijumf Beloševčana, prva pobeda Bumbara

U 5. kolu Srpske lige “Zapad“ važne pobede ostvarili su fudbaleri Pobede i Partizana iz Bumbarevog brda.

Beloševčani su rutinski došli do novih bodova zahvaljujući golovima Đuričića i Vidića. Već u 5.minutu domaćin je poveo posle nesporazuma golmana gostiju Čabarkape i štopera Milutinovića. Na pravom mestu našao se Đuričić koji je pogodio praznu mrežu.

U 74. minutu prednost je duplirao Vidić volej udacem levom nogom u sam ugao golmana Čabarkape, čime je postavio konačan rezultat ovog susreta.

Pobeda – Sloboda 2:0 (1:0)

Igralište pored pruge.
Gledalaca: 200
Sudija: Stanko Ostraćanin (Kraljevo)
Žuti kartoni: Ljujić, Petrović (Pobeda), Durmić, Pantović (Sloboda)
Strelci: 1:0 Đuričić u 5, 2:0 Vidić u 74.minutu.

POBEDA: Marjanović, Bjelanović, B. Miljuš, Lepović (od 60. Matanović), Petrović, Ljujić, Vidović, Kilibarda, D. Miljuš (od 69.Stojanović), Đuričić, Vidić (od 84.Kostadinović).

SLOBODA: Čabarkapa, Stanojević, Antić, Durmić, Milutinović (od 80.Kurandić), Radisavčević, Gole, Gavrović, Pantović, Jovanović (0d 65.Veljović), Rizovski (od 64.Petrović).

Igrač utakmice: Dejan Vidić (Pobeda)

Partizan iz Bumbarevog brda nakon četiri startna poraza uspeo je konačno da dođe do trijumfa. “Bumbari“ su savladali danas Bane iz Raške sa 2:0 nakon bolje igre u drugom poluvremenu. Domaćin je poveo početkom drugog dela preko Čabaka, da bi u finišu susreta Sedlarević postavio konačan rezultat.

16. Šumadija 5 0 2 3 1 8 -7 2

Sledećeg vikenda, u okviru 6. kola Partizan gostuje u Šapinama istoimenoj ekipi, dok će Pobeda na noge ekipi Loznice. U ostalim utakmicama sastaće se: Rudar – Bane, Sloboda – Železničar, Šumadija – Mladi radnik, Jošanica ND 2011 – GFK Jasenica 1911, Seljak – Polet, Krušik – Mačva.

Izvor: Željko Marinković
Na slici: Dejan Vidić i Dejan Miljuš