Visok poraz omladinaca Radničkog

U utakmici 4.kola Omladinske lige Srbije, omladinci Radničkog 1923 poraženi su na Banjici visokim rezultatom 4:0 (3:0) od domaće ekipe Rada. Beograđani su bili nadmoćniji tokom čitave utakmice. Uspeli tri puta da savladaju golmana Radničkog Đorđevića u prvih 20.minuta prvog poluvremena, a konačan rezultat postignut je u 50′ posle jakog pritiska na gol domaćina. Rezultat od 4:0 može biti i nerealan uzimajući u obzir kakve su šanse domaći stvarali. U prethodna dva kola Rad je izgubio i od Zvezde i Partizana, a kragujevčani će baš ove dve ekipe imati za protivnike u nastavku takmičenja omladinske lige Srbije.

Radnički: Đorđević, Antić, Žilović, Petrović, Rosić, Stamatović, Kostadinović, Ristić, Đuričić, Vujić, Milosavljević S.
Igrali su još: Golubović, Milosavljević M, Ljujić, Kocić, Milosavljević N.

U narednom kolu juniori kragujevačkog kluba ugostiće ekipu beogradskog Partizana.